FANDOM


Sihilis - garsusis Mahakame nukaldintas kalavijas.Jų yra daugiau negu vienas egzempliorius, tačiau už Mahakamo ribų iškeliavo tik keletas.Jis yra nukaldintas naujosiomis technologijomis kitaip sakant jo šerdis yra minkšta, o ašmenys labai kieti todėl sihilį sunku pagalasti.Tai daro tik Mahakame gyvenantys gnomai, kurie kalavijus apdirba ir pusto.


Sihiliai yra maždaug keturiasdešimties colių ilgio, o sveria nedaugiau trisdešimt penkių uncijų.Geležtė yra padengta mįslingomis nykštukų runomis, melzgano atspalvio, o ašmenys aštrūs kaip skustuvas, kadangi sihilio jie nukalti iš lydinio, taurinto grafitu ir boraksu.Rankena - dvylikos colių, kryžmai apsukta driežo odos dirželiais, vietoje buožulo turinti suplotą žalvarinį antgalį,skersinis yra labai trumpas, puikaus darbo.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Apie Wikia tinklą

Atsitiktinis Wiki