FANDOM


Anotacija: "Raganiaus Geralto, Jenefer ir Ciri pasaulį siaučia pragaištingo karo liepsna. Visi žymiausi burtininkai renkasi į sueigą Thanede, kad susitartų, kaip išsaugoti trapią politinę pusiausvyrą. Tačiau sąmokslai ir išdavystės burtininkams yra lygiai taip pat būdingi kaip ir žmonėms. Nuo šiol raganiaus Geralto, burtininkės Jenefer bei Ciri likimai pakibs ant plauko, nes juos ims medžioti ir juodasis riteris, ir kerėtojas Rijencė, ir rinktiniai smogiamieji elfų būriai..."


Antroji raganiaus ir raganės sagos knyga. Šioje Geralto likimo dukrelę apsiima auklėti jo mylimoji Jenefer. Nusprendusi padaryti iš jos burtininkę, atsiveža į Aretūzą, jaunų adapčių mokyklą. Bet nebūtų ši knyga apie raganių ir likimus, jei viskas eitūs taip lengvai kaip norima. Artinas karas, o gal greičiau - stiprėja karas. Chaosui ir paniekai pamažu nebelieka nieko švento. Burtininkai vieni kitus išduoda, politika maišos su beprotybe ir raganiui daros vis sunkiau pasirinkti.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Apie Wikia tinklą

Atsitiktinis Wiki