FANDOM


Tw3 Geralt of Rivia newest render

Geraltas iš Rivijos (Lenkiškai: Geralt z Rivii), dar žinomas kaip Gvinbleidas (senąja kalba reiškiantis "Baltasis Vilkas") yra pagrindinis knygų apie Raganių (kurias parašė Andrzej Sapkowski) ir žaidimo The Witcher veikėjas.

Nors jį ir vadina Geraltu iš Rivijos, tačiau jis neturi nieko bendro su Rivija. Jo titulas atsirado dar senais laikais, kai jis buvo dar jaunas raganius. Jo mokytojas Vesemiras liepdavo jauniems raganiams susikurti titulus, kad žmonių akyse jie atrodytų patikimesni. Iš pradzių Geraltas norėjo būti Geraltu Roger Eric du Haute-Bellegarde, bet Vesemiras nenorėjo jam duoti tokio titulo, kadangi jis jam atrodė per daug kvailas ir pretenzingas.

Biografija

Geraltas buvo burtininkės Visenos ir (manoma) kario Korino sūnus. Vos gimusį motina jį nunešė į Kaer Morheno tvirtovę. Geraltas sėkmingai išgyveno visas Žolelių Išbandymo metu vykusias mutacijas, kurių dėka jis įgavo įvairiausių antžmogiškų sugebėjimų (gerą klausą, greitį, jėgą ir daug kitų). Dėl to jis vėliau buvo išrinktas papildomiems eksperimentams, ir vienintelis is keletos raganių išgyveno. Eksperimentų metu jo plaukai neteko pigmentų, todėl jie ir balti. Pasibaigus raganių treniruotėms jis iškeliavo po pasaulį su savo žirgu Kuoja (visi jo žirgai buvo Kuojos) tapti samdomu monstrų medžiotoju.

Nors Geraltas ir netikėjo likimu, jis pareikalavo princeses Pavetos ir jos vyro Dunio negimusio vaiko už savo paslaugas. Paaiškėjus, kad gimė mergaitė jis jos nepasiėmė. Tačiau likimas arba akla sėkmė lėmė Geraltui ir Ciri (Pavetos ir Dunio dukrai) susitikti tris kartus. O po Cirilės senelės, karalienės Kalantės mirties Geraltas ją priglaudė ir mylėjo kaip savo dukrą. Geralto geriausias draugas buvo dainius Vėdrynas, o jo gyvenimo meilė burtininkė Jenefer.

Žaidime The Witcher

Po to kai jį nužudė elfų ir nykštukų "pogromo" metu Raganiaus ciklo pabaigoje Geraltas prisikelia, tačiau nieko nežinantis apie savo staigų sugrįžimą. Jis yra išgelbėjamas likusių raganių ir nugabenamas į Kaer Morheną. Žaidimo metu jis atras sąmokslą prieš raganius.

Angliškoje žaidimo versijoje Geraltą įgarsina Doug Cockle.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Apie Wikia tinklą

Atsitiktinis Wiki